Noderīgi

Stikla elementi vienmēr izgaismo interjeru, īpaši skapju gadījumā tās ir īpašas nianses – Davanti pastāstīs par tām.

Stiklotas skapja durvis skapjos un garderobēs. Skapji ar stikla durvīm padara telpu gaisīgāku un gaišāku. Ja iekšpusē aiz durtiņām iekārtosiet skaistu fona apgaismojumu, interjers izskatīsies īpaši iespaidīgi, kā arī pie vāja telpas apgaismojuma būs vieglāk uzmeklēt vajadzīgās drēbes. Ir viens bet, aiz šādām stikla konstrukcijām to saturs ir redzams, kārtība tajās būs jāuztur ar īpašu […]

Lasīt vairāk

Rihards Biziks: projekts Londonā — PORTFELIS Nr. 2, realizācijas modelis

Pirmajā „Londonas protfelī” tika stāstīts par to, kā sāka realizēties viens no DAVANTI unikālākajiem projektiem. Gūtā pieredze izrādījās patiešām nenovērtējama, un mēs nolēmām dalīties tajā ar sabiedrību. Otrajā „portfelī” runa ies par to, kā sadarbībā ar klientu mēs izstrādājām modeli, bez pārspīlēšanas varu apgalvot, — oriģinālākās ieceres realizācijai.

Lasīt vairāk

Rihards Biziks: projekts Londonā – PORTFELIS Nr.1, projekta izstrāde

Jebkurai godīgai kompānijai ir ar ko lepoties. Mēs varam lepoties ar katru mūsu projektu, tomēr… No kopējās masas izceļas tādi, kas uzskatāmi par unikāliem, par kuriem vienkārši grēks nepastāstīt sabiedrībai. Šajā sakarā jāatzīmē nesen DAVANTI pabeigtais biroja projekts Londonā. Gūtā pieredze ir patiešām nenovērtējama, un mēs steidzam pastāstīt par to, kā viss norisinājās.

Lasīt vairāk

Rihards Biziks: “Droši lēmumi dizainā pamudina uz rīcību”

– Jautājums, kas vienmēr ir interesants, un nezaudē savu aktualitāti. Kādas tendences mēbeļu dizainā šobrīd ir aktuālas? – Šodien nekā jebkad tiek meklētas jaunas krāsas. Krāsu palete, kas darbojas visā pasaulē, ir kļuvusi mazliet garlaicīgi. Klienti vēlas kaut ko jaunu. Un šīs jaunās dizainu tendences parādās toņos, pustoņos un to kombinācijās. Tas attiecas ne tikai […]

Lasīt vairāk

Dizainera padomi: kvalitātes filozofija

Mūsdienīga interjera filozofija – tā ir virkne prasību skaistuma un funkcionālā pielietojuma jomā plus modernās tehnoloģijas. Davanti produkcija ir uzskatāms piemērs tam, kam būtu jāveidojas klienta un dizainera sadarbības gaitā. Pārliecināts profesionālis savā arodā ir Sergejs Serpuhovs.

Lasīt vairāk

Dizainera padomi: stila izvēle, bet kas pēc tam?

Interjera stila izvēle ir viens no galvenajiem uzdevumiem. Paveikt to patstāvīgi nesagatavotam cilvēkam nebūs viegli. Pārāk daudz kas jāņem vērā. Bet, kas tad notiek pēc tam, kad pasūtītājs beidzot ir noskaidrojis savas stila prioritātes? Par to stāsta dizainere Marina Mironova, kas sadarbojas ar kompāniju “Davanti”.

Lasīt vairāk

Dizainera padomi: Lai top gaisma!

Apgaismojums uzskatāms, ja ne par pašu galveno, tad noteikti par vienu no svarīgākajiem tā vai cita dizaina projekta realizācijas etapiem. To nepieciešams vispusīgi pārdomāt un rūpīgi izstrādāt. Jebkura nepamanīta nianse spēj sabojāt iespaidu par interjeru kopumā. Tāda ir kompānijas “Davanti” ilggadējās sadarbības partneres – dizaineres Ivetas Juhņēvičas pārliecība.

Lasīt vairāk

Dizaineru padomi: fantastiska garderobe

Zināt visu par visu nav iespējams. Ikviens ir speciālists kādā atsevišķā nozarē. Dizaina jomā cilvēki pārāk bieži uzticas intuīcijai, tomēr tas ir par maz ērta un gaumīga mājokļa iekārtošanai. Negaidītas nianses atklāsies sarunās ar profesionāļiem. Dizainers Aigars Zariņš stāsta par garderobes iekārtojumu (un ne tikai to).

Lasīt vairāk

Dizainera padomi: katram savs jājamzirdziņš.

Interjera dizains ir izsmalcināta un sarežģīta lieta. Bez profesionāla padoma šeit neiztikt. Tā kā cilvēki bieži vien atrodas ilggadēju pieradumu gūstā, pārvarēt to nenākas viegli … Labs dizainers strādā kā mākslinieks, ņemot vērā ikvienu telpas īpatnību, sākot ar funkcionālo plānošanu un beidzot ar komfortablu apgaismojumu, atrodot visoptimālāko risinājumu. Tieši šāds speciālists ir Nugzars Paksadze, kurš jau ilgus gadus sadarbojas ar uzņēmumu “Davanti”.

Lasīt vairāk

Tavs dizainisks un funkcionāls draugs – iebūvējamais skapis

   Mūsdienās, iekārtojot dzīvojamo vidi, cilvēki tiecas pēc plašuma, lai būtu pēc iespējas mazāk lieku mantu. Taču, kur likt ikdienā nepieciešamās lietas – sezonālu apģērbu, putekļusūcēju, gludināmo dēli? Praktiskākais risinājums ir funkcionāls iebūvējamais skapis, kur katrai lietai paredzēta sava vieta. Apskatīsim sekojošus svarīgus punktus skapja planošanas un izgatavošanas procesā.

Lasīt vairāk