Dizainera padomi: kvalitātes filozofija

Mūsdienīga interjera filozofija – tā ir virkne prasību skaistuma un funkcionālā pielietojuma jomā plus modernās tehnoloģijas. Davanti produkcija ir uzskatāms piemērs tam, kam būtu jāveidojas klienta un dizainera sadarbības gaitā. Pārliecināts profesionālis savā arodā ir Sergejs Serpuhovs.

Dizains un tā „pildījums” – vienots veselums

Dizainera profesionalitāte izpaužas viņa spējā radīt harmonisku gala produktu. Jāņem vērā tādi faktori, kā jaunās tehnoloģijas, mūsdienīgās tendences projektēšanā, apgaismojums, un vēl daudz kas cits. Un kā izprast, ka iegūtais rezultāts ir pati pilnība? Skaidrojumam var izmantot amerikāņu kompānijas Apple produktu panākumus. Tā piedāvāja patērētājam nevis vienkārši, kā mēdz teikt, dzelzi, bet gan oriģinālu dizainu ar attiecīgu iekšēju pildījumu.

Davanti piemērs

Starp citu, to pašu var teikt arī par uzņēmumu Davanti. Tā produkcija ir lielisks piemērs tam, kā harmoniski saskaņot mūsdienīgus risinājumus, skaistumu, funkcionālo pielietojumu un kvalitāti. Visas Davanti skapju durvis atveras un aizveras bez trokšņa, neatkarīgi no tā, kādā noskaņojumā atrodas garderobes īpašnieks.

Tehnoloģijas kalpo estētikai

Skapju un garderobes iekšējais pildījums atspoguļo to vai citu interjera stilu. Šeit svarīgi atcerēties, ka tehniskajiem elementiem jābūt paslēptiem. Pretējā gadījumā tie bojās kopskatu un novērsīs uzmanību no interjera. Piemēram, Davanti produkcijas sliede, pa kuru slīd durvis, nav redzama. Viena no tehnoloģijām dod iespēju iebūvēt vadīklu konstrukcijā. Rezultātā īpašnieks redz tikai durvis, estētiskais kopskats ir saglabāts.

Ekonomija šodien ir modē

Iebūvējamo mēbeļu ražošanā izmantojamo jauno izstrādājumu vidū parādījušās populārās LED-tehnoloģijas (gaismas diodes). Ar to palīdzību ne tikai iespējams radīt ērtākas konstrukcijas, šādi gaismekļi ir arī ekonomiski un ekoloģiski.

Holivuda kā uzskates līdzeklis

Savu iespaidu uz mēbelēm neapšaubāmi atstāj jaunākās modes tendences. Zinošs dizaineris spēj izveidot stilīgu un praktisku produktu. Piemēram, ultramodernā interjerā lieliski var iederēties priekšmeti vai skapis baroka stilā. Par uzskates līdzekļiem lieti noder Holivudas filmas. Tiem, kas interesējas par šādām klasikas un mūsdienu dizaina kombinācijām, Sergejs Serpuhovs iesaka noskatīties kinofilmu „Trons: Mantojums”, tajā atradīsiet ne mazums veiksmīgu risinājumu.

Rimeiki šodien ir aktuāli

Runājot par skapjiem, nevar neminēt, ka viena no šodien dominējošām tendencēm ir rimeiks. Tās ir konstrukcijas ar klasisku apdari (apmales u.tml.) un mūsdienīgu pildījumu (profili, furnitūra, plauktiņi, u.t.t.). Šāds variants ir visai populārs, un spēj izdaiļot jebkuru interjeru.

Tiecieties uz harmoniju

Dotajā gadījumā profesionāļa uzdevums ir iepazīstināt pasūtītāju ar visām iespējām, kādas sniedz mūsdienu dizains. Tātad, izriet slēdziens: pašdarbība – tas ir strupceļš. Svarīgi ir saņemt lietpratīgu konsultāciju no dizainera, kas palīdzēs pasūtītājam orientēties un pieņemt pareizo lēmumu. Interjera dizaina joma ir daudzveidīga, tā ir krāšņa un bagāta pasaule, kuras izzināšanai speciālisti velta visu mūžu. Pasūtītājam, savukārt, nepieciešams nostiprināt sevī vēlēšanos izveidot harmonisku vidi. Tad tehnoloģijas un mēbeļu ārējais izskats veidos vienotu veselumu.