Bērnu mēbeles

Bērnību pamatoti uzskatām par cilvēka jaukāko dzīves posmu, tāpēc lozungam: „Visu labāko – bērniem!” jāskan ne tikai vārdos, bet jāīstenojas arī dzīvē. Tāpēc arī pēc individuāla pasūtījuma būvētas mēbeles ir vislabākā iespēja radīt Jūsu mazulim neparastu, jauku, ērtu un burvīgu pasaku zemi. Lai gan arī te jāzina vairākas praktiskas lietas un pat mazi noslēpumi, kurus mēs Jums labprāt atklāsim.

Bērnistabas iekārtošana gandrīz vienmēr vecākiem sagādā rūpes, jo gribas to izveidot ne vien skaistu, bet arī funkcionālu. Taču, kā to vislabāk izdarīt? Atbilde, izrādās, ir pavisam vienkārša – ar iebūvēto mēbeļu palīdzību.

Pirmais noslēpums

Iebūvētās mēbeles vienmēr top pēc pasūtījuma. Tomēr šādus skapjus un citus interjera priekšmetus vajag pasūtīt ar domu, ka jūsu bērns augs un līdz ar to noteikti mainīsies arī viņa gaume, intereses un vēlmes. Pārmaiņas noteikti ietekmēs bērnistabas iekārtojumu. Skatoties no praktiskā viedokļa, vajadzētu izvēlēties transformējamas mēbeles, kas būs pielāgojamas jūsu augošajam bērnam. Mēs, piemēram, varam piedāvāt skapjus, kas ļoti viegli un funkcionāli maina savu vizuālo formu - kā ārējo, tā iekšējo. Proti, vajadzības gadījumā iekšējo saturu – plauktiņus, atvilknes, pakaramos u. tml. – vienmēr var nomainīt. Līdzīgi var rīkoties arī ar durvīm – mainīt dizainu pēc gaumes un vēlmēm.

Otrais noslēpums

Otrais un droši vien vissvarīgākais aspekts, kam vajadzētu pievērst uzmanību, izvēloties iebūvētās mēbeles, ir drošība. Augošs bērns ir daudz jūtīgāks pret apkārtējās vides izmaiņām, nekā pieaugušie. Lai izvairītos no iespējamām alerģiskām reakcijām, bērna mēbelēm jāizvēlas kvalitatīvi materiāli, bez kairinātājiem vai alergēniem.Ja arī nākas ekonomēt, tad labāk izvēlieties modeļus ar ne pārāk dārgām sastāvdaļām. Mūsu uzņēmuma produkcija nav kaitīga bērnu veselībai un uzskatāma par kvalitātes etalonu arī tādās jomās kā ekoloģija un drošība. Starp citu, pēdējais aspekts prasās pēc papildus skaidrojuma, jo ir ļoti svarīgs, iekārtojot bērnistabu. Mūsuprāt, bērnistabas iekārtošanas procesā īpaša uzmanība būtu jāpievērš iebūvēto mēbeļu furnitūrai, savienojumiem un atsevišķu detaļu izturībai. Kamēr bērns vēl mazs, durvis un durtiņas vajadzētu aprīkot ar fiksatoriem un aizbāžņiem. Sīkumu te nemēdz būt.

Trešais noslēpums

Mūsu dizaineri, sniedzot konsultācijas bērnu istabu iekārtošanā, uzsver pasteļa toņu priekšrocības: tie jebkuru telpu padara plašāku, liek justies brīvāk un komfortablāk. Visvairāk šādu krāsu vajag tur, kur ir maz dabīgās dienas gaismas. Piemēram, nelielā un mazliet patumšā istabā, iebūvējot skapi, fasādes apdarei vislabāk būtu izvēlēties gaišus toņus. Taču nevajadzētu aizmirst arī par košiem akcentiem. Nav vērts uztraukties, ka tie ar laiku varētu apnikt. Kā jau iepriekš minēts, skapja „virsdrēbju” nomaiņa nav liela bēda.

Bērnistabai domāto mēbeļu izvēlē un uzstādīšanā noslēpumu ir ne mazums. Mēs uzsvērām, mūsuprāt, trīs vissvarīgākos. Kā saka: trīs lietas – labas lietas. Ja jums ir radusies interese par šo tēmu, pirmkārt, rakstiet mums, mēs atbildēsim vai arī sniegsim vēl plašāku informāciju: otrkārt, vērsieties pēc padoma pie mūsu speciālistiem! Mūsu pieredze iebūvēto mēbeļu jomā viemēr būs Jūsu rīcībā!