Mūsu partneri

Ar ko mēs sadarbojamies

Viens no labākajiem virtuves mēbeles ražotājiem
Vācijā - Nolte Küchen

SIA "EX ANIMO" - oficiālais Nolte Küchen pārstāvis Latvijā aicina Jūs salon-veikalā, kas atrodas Rīgā, Cesu ielā 31/3

Tas, kas vairumam pircēju asociējas ar „V.I.P” vai „augstākā klase”, mēbeļu ražotāji to saprot ar vienkāršu un atturīgu vārdu „līderis”, bet tādu nav daudz. Starp šiem nosaukumiem Vācijā pirmajā pieciniekā ir tieši šī kompānija, kuru mēs ar lepnumu pārstāvam Latvijā. Slavenā fabrika Nolte Kuchen trešā lielākā starp vadošajiem Vācijas iebūvējamo virtuves mēbeļu ražotājiem. Jau kopš pirmās pastāvēšanas dienas 1958. gadā, Nolte Kuchen ir izaugusi un nostiprinājusi savu pozīciju tirgū, kā viena no spēcīgākajām un inovāciju bagātākajām. Kompānijas devīze: apmierinātība kā filozofija vienmēr un visā.

(Teksts pagaidām nav tulkots)

Design Studio „Zina Studios Inc” (New-York)

We offer customized fabrics and wallpapers, manualy printed in New-York. There are several hundreds of patterns, performed by renowned artists, as also patterns, developed by the US best decorators,like Albert Hadley, Sister Parish and other. These patterns are used in the palaces and historic buildings, decorate museums and homes of famous people all around the world.

The „Zina Studios” can design and print your own pattern or restore the pattern on the fragments of the old interior. You have the ability to print any designs on fabrics and paper, as well as to purchase ready-made products, which can be matched to the color and style of your interior - wallpaper for the walls, fabrics for curtains and furniture, fabric wallpaper. Everything is done manually customized together with designers of America, Russia and Latvia.