Ražotāji

Ko mēs izmantojam

Par NOTEBORN

Kompānija NOTEBORN specializējas garderobju, skapju, plauktu sistēmu, kā arī bīdāmo durvju un to mehānismu ražošanā. Inovatīvu ražošanas tehnoloģiju un tradicionālās amatniecības kombinācija padara katru NOTEBORN ražojumu patiesi unikālu. Universālā ražošanas tehnoloģija un plašais materiālu klāsts ļauj radīt tik daudz dažādu veidu produkciju, lai apmierinātu visas klientu vajadzības un vēlmes. NOTEBORN interjeri ietver perfektu līdzsvaru starp skaistu dizainu un ērtu pielietojumu.

Grozu sistēmas NORSCAN

„NORSCAN” – vienkārša, estētiska, viegli saliekama moduļu sistēma, kas sastāv no metāla groziem, plauktiem un dažādiem pakaramiem. Sistēma pielietojama skapju, garderobju, bērnu un darba istabu, virtuves, veļas mazgāšanas telpu iekārtošanai. Visas sistēmas elementi ir aprīkoti ar ritenīšiem, tāpēc pārvietojas klusi un viegli. Tos raksturo stils, estētika, funkcionalitāte.

Laminētā kokskaidu plāksne EGGER

Kompānija „EGGER” – līderis plākšņu ražošanā Rietumeiropā. Laminētā kokskaidu plāksne, no kuras ražo uzņēmuma produkciju, atbilst augstākām Eiropas kvalitātes prasībām: ekoloģiski tīra, izturīga pret karstumu, mitrumu, organiskiem šķīdinātājiem.

Durvju profilu sistēmas STANLEY

Tērauda profili „STANLEY” – vieni no labākajiem pasaulē šajā produktu kategorijā. Tos izmanto, lai ražotu bīdāmās durvis skapjiem. Lielisku durvju kustību šai sistēmai nodrošina triju daļu augšējie un apakšējie gultņu ritenīši. Par pamatu durvīm var izmantot laminētu kokskaidu plāksni, spoguli vai krāsotu stiklu, pārklātu ar aizsargplēvi, krāsotu MDF. „STANLEY” bīdāmo durvju mehānismiem ir 10 gadu garantija.

Durvju profilu sistēmas RIVAL

Norvēģu alumīniju profilu sistēmas izmanto bīdāmu un stacionāru starpsienu, skapju un bīdāmu durvju izgatavošanai. Tās ir vienas no labākajām alumīnija profilu sistēmām pasaulē. Šīs sistēmas profiliem ir mūsdienīgs dizains, kas ievērojami atšķiras no citiem Latvijā piedāvātajiem profiliem. Skapju un starpsienu durvju izgatavošanai mēs izmantojam trīs krāsu anodēta alumīnija profilus un divu krāsu profilus ar koka imitāciju. „RIVAL” alumīnija sistēmu mehānismiem ir 10 gadu garantija.