Par mums

Rihards Biziks, uzņēmuma "Davanti" vadītājs

Savu darbību mēbeļu dizaina un projektēšanas jomā uzsāku gadsimtu mijā.

Tās bija interesantas pārmaiņas manā dzīvē, jo mana pamatizglītība ir celtniecība. Darbs ar iebūvētām mēbelēm ir cieši saistīts ar celtniecības jomu. Izbraukumi pie pasūtītāja uz objektu, konsultācijas tehniskajos jautājumos. Izrādījās visa uzkrātā dzīves pieredze ir bijusi noderīga, arī tehniskās prasmes noder. Jauno tehnoloģiju apgūšana Vācijā, semināri, izstādes un kursi palīdz izprast tehniskās nianses. Kvalifikācijas celšana un pašattīstība, spēlē ļoti lielu lomu. Dizaina un mēbeļu izstāžu apmeklējums Vācijā un Itālijā, dod iespēju ieviest svaigas dvesmas mēbeļu dizaina jomā arī Latvijā, jo jau izsenus ir zināms, ka Baltijas kultūras līmeņa prasības ir ļoti augstas. Un tāpēc arī mūsu mēbelēm ir jāatbilst tās prasībām.

Ilgās tradīcijas, kas bija izveidojušās uzņēmumā "Bīdāmās Sistēmas" , palīdzēja izveidot šo jauno zīmolu "Davanti" , kas no Itāļu valodas nozīmē būt priekšā. Un mūsu uzņēmuma credo ir sasniegt šī vārda tiešo nozīmi. Būt vadošākajiem mēbeļu dizaina jomā, ieviest jaunās tehnoloģijas un piedāvāt arvien ko jaunu mūsu klientiem.

Mūsu uzņēmuma mērķis ir radīt jums tādu vidi, kādu jūs vēlaties. Radīt jums to, par ko jūs sapņojat. Un mans novēlējums, lai jūsu sapņi piepildās vienmēr.